جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴
Friday 9 October 2015
بروز شده در 1 ماه و 22 روز و 2 ساعت و 6 دقیقه پیش

عضویت در خبرنامه

تولبار گزین نیوز

Get our toolbar!

به اشتراک بگذارید!

FacebookTwitterDiggGoogle Bookmarks

ورود نویسندگان

تبادل لوگو

تبادل لوگو
جمعه, 17 آذر 1391 21:10

چه تبلتی بخریم

نوشته شده توسط 

یکی از مهمترین ویژگی های تبلت ها صفحه نمایش آنهاست این مسئله برای هر کسی مهم می باشد. و از مهمتر شفافیت لپ تاپ ها می باشد که امسال با فراز و نشیب زیادی مواجه بوده است و انتظار می رود همین وضع کیفیت حداقل برای سال آینده میلادی نیز حفظ شود.

Amazon Kindle Fire 8.9

این نوع تبلت که رنگ زمینه را به عنوان HD  روی صفحه پخش می کند چندان دقیق نیست. اما ویژگی مهم این تبلت این است که اثر انگشتان برآن باقی نمی ماند و رطوبت دست بر آن اثر ندارد. و در این موارد بهتر از دیگران عمل می کند.

 

Barnes & Noble Nook HD

تماشای فیلم و عکس و انجام بازی ها را به خوبی و با وضوح انجام میدهد حتی بهتر از دیگر نسخه های تبلت 7 اینچی . فقط یادتان باشد که قبل از استفاده از این نوع باید حتما دستهایتان را بشویید. و همانطور که متوجه شدید مهمترین بدی آن ماندن اثر انگشتان و لکه شدن آن میباشد.

 

Asus Transformer Infinity TF700

این نوع تبلت با داشتن 920*1200 رزولیشن هنوز جزو درخشان ترین ها قرار نگرفته است اما برای کسانی که زیاد در آفتاب قرار دارند مورد مناسبی می باشد.

 

Google Nexus 10

اگرچه رنگ آن به سادگی اشباع شده ولی در حالت سیساه سفید کیفیت ipad ندارد ولی بهترین درخشندگی و شفافیت ازآن این تبلت است و در بازی های خاصی مانند Nova3 حتی از ipad نیز از وضوح بیشتری برخوردار است.

 

Apple iPad

شاه نشین تبلت ها -هنوز هم نسل چهارم ipad بهترین شقاقیت را در رنگ های سیاه و سفید با داشتن کنتراست بالا از آن خود کرده است صحت و دقت خاصی در رنگ ها اعمال شده است.رزولیشن این دستگاه 2048*536 می باشد و حتی اگر خود شما بر صفحه نمایش آن دقت کنید تفاوت ها را احساس خواهید کرد.

 

با این حال انتخاب با شماست .

جدیدترین خبرهای کامپیوتر و فناوری را با گزین نیوز پیگیری نمایید

بازدید : 1595 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی